מדיניות הפרטיות שלנו מתארת ​​את המידע שנאסף על ידי חברת הוצאת גוזלי ע.מ 025594565

והשימוש במידע.

איננו אוספים מידע אישי מילדים באמצעות האפליקציות שלנו.

כשאתה מוריד ומשתמש באפליקציות הניידות שלנו, איננו דורשים ממך לספק מידע ואנחנו לא אוספים מידע עליך או על המכשיר שלך.

אנו לא מוסרים מידע לא אישי לאף אחד מחוץ לחברתנו.

אנו מצייתים לחוק הגנת הפרטיות המקוונת של הילדים.

יישומי האתר והנייד שלנו עומדים בחוק הגנת הפרטיות המקוונת לילדים ("COPPA"). איננו אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13, ואם במקרה שמשתמש מזהה את עצמו כילד מתחת לגיל 13 באמצעות בקשת תמיכה או באמצעות משוב כלשהו, ​​לא נאסוף, לאחסן או להשתמש, וימחק בצורה מאובטחת את כל המידע האישי של משתמש כזה.

כשתבקש תמיכה, אתה רשאי לשלוח לנו דוא"ל או ליצור איתנו קשר דרך דף התמיכה באתר שלנו.

אנו מאפשרים למשתמשים ליצור איתנו קשר אם יש להם שאלות תמיכה בנוגע לשימוש באפליקציות הסלולריות שלנו. אם תגיש בקשת תמיכה, אנו עשויים לקבל את כתובת הדוא"ל שלך ומידע אחר שאתה מספק הקשורים לבקשת התמיכה שלך ("מידע על התמיכה"). אנו משתמשים במידע תמיכה בלבד.

 

שיתוף וחשיפת מידע

 

אנו משתמשים במידע תמיכה רק לצורך תמיכה בפעולות הפנימיות של אתר האינטרנט שלנו ואפליקציות כמפורט בסעיף 312.2 לכללי COPPA החל מ- 1 ביולי 2013. איננו שוכרים או מוכרים את כתובת הדוא"ל שלך.

עוגיות

כשאתה מבקר באתר האינטרנט שלנו, אנו עשויים לשלוח קובצי Cookie למחשב שלך המזהים את הדפדפן שלך באופן ייחודי. אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את איכות השירות שלנו על ידי אחסון העדפות המשתמש ומעקב אחר מידע השימוש. מרבית הדפדפנים מאפשרים לך להשבית קובצי cookie או להגדיר את הדפדפן שלך להתריע כאשר נשלחים עוגיות למחשב שלך.

צור קשר

 masterdisk@gmail.com     אם יש לך שאלות או חששות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא שלח לנו דוא"ל בכתובת